Els karateques d’Esport-7 es llueixen a la 2a Dojo Kokan


Imatge de la competició | JE7

 

II DOJO KOKAN

 




Redacció | 21/05/2019  19:03

El passat diumenge dia 19 es va celebrar, al pavelló del Complex del Vell Congost de Manresa la 2ª edició del DOJO KOKAN, competició de la modalitat tècnica de Kata .

Aquesta competició ha estat un triangular entre el Dojo Mushin de Cornellà de LLobregat, El Shotokan BCN J.K.A. i Esport-7-Karate. Hi van participar 115 karatekes, des de Benjamí fins a Sènior en categories de grau de cinturó

Els resultats van estar els següents:

BENJAMÍ MIXTE (Open cinturó)
1a Blanca Gonzálvez (E7)
2n Victor Alonso (Mushin)
3r Ferran Puga (E7)
3r Anuar Grouza (E7)

ALEVÍ MIXTE (fins taronja)
1a Jana Pallo (Mushin)
2a Julia Zamora (E7)
3a Marina Clavero (Mushin)
3r Gael Gubern (Shotokan Barcelona JKA)

ALEVÍ MIXTE (des de verd)
1r Saku Ortiz Tokumatsu (Shotokan Barcelona JKA)
2a Elsa Lagares (Mushin)
3r Tamrat Cenera (Mushin)
3a Marina Rudilla (Mushin)

INFANTIL FEMENÍ (fins taronja)
1a Jana Oltra (E7)
2a Martina Bayod (Mushin)
3a Ainhoa Asperez (E7)
3a Alba Boluda (Shotokan Barcelona JKA)

INFANTIL MASCULÍ (Fins taronja)
1r Agustín Pereyra (E7)
2n Daniel Caro (E7)
3r Arnau Vila (E7)
3r Óscar Rapun (Mushin)

INFANTIL MASCULÍ (Des de verd)
1r Victor Castro (Mushin)
2n Aitor Jiménez (Mushin)
3r Ilias Soussi (Mushin)
3r Izan Rodríguez (Mushin)

CADET FEMENÍ (Fins taronja)
1a Cristina Rosell (E7)
2a Laia Serra (E7)
3a Emma Pujolà (E7)
3a Amal Mahjoubi (E7)

CADET FEMENÍ (des de verd)
1a Ana Ruiz (Mushin)
2a Cristina Pujol (Mushin)
3a Gemma Yu Saumoy (E7)
3a Joana Torrelles (E7)

CADET MASCULÍ (Fins taronja)
1r Pau Pujol (E7)
2n Quim Sancho (E7)
3r Ismael Akraouna (E7)

CADET MASCULÍ (Des de verd)
1r Martín Castro (Mushin)
2n Aarón Marcos (Mushin)
3r Pau Soldevila (E7)

JUVENIL FEMENÍ (Des de verd)
1a Lucía Ana Godoy (Mushin)
2a Nadia Sánchez (Mushin)
3a Ona Belmonte (E7)
3a Lluna Sáez (Mushin)

JUVENIL MASCULÍ (Des de verd)
1r Shunsuke Yoshioka (Shotokan Barcelona JKA)
2n Adrià Rudilla (Mushin)
3r Marc Salamaña (E7)
3r Xavi Rodríguez (Mushin)

SÈNIOR MASCULÍ (fins taronja)
1r Mael Fernández (E7)
2n Raphaël Viguier (E7)

SÈNIOR MASCULÍ (Des de verd)
1r Daniel Alamillo (E7)
2n Arnau Llorca (E7)
3r Aitor Agredano (Mushin)
3r Martí Puchal (E7)

SÈNIOR FEMENÍ (Des de verd)
1a Miriam García (E7)
2a Mikiko Tokumatsu (Shotokan Barcelona JKA)
3a Andrea Merino (E7)
3a Clàudia Mompó (E7)

MÀSTER MASCULÍ (Des de verd)
1r Juan José Salvador (E7)
2n Valeri Capell (E7)

SÈNIOR MASCULÍ (Cint. negre)
1r Yeray Martínez (Mushin)
2n Daniel Ruiz (Mushin)
3r Tomás Férez (E7)
3r Noah Martínez (Mushin)

MÀSTER FEMENÍ (cint. negre)
1a Muriel Boccardo (Shotokan Barcelona JKA)
2a Laia Rodríguez (Mushin)
3a Andrea Miñano (Mushin)

MÀSTER MASCULÍ (cint. negre)
1r Ignasi Prieto (Mushin)
2n Jordi Gonzálvez (E7)
3r Ivan Matamala (E7)
4r Jordi Ruiz (Mushin)

 




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies