Els nedadors benjamins i alevins del CN Manresa competeixen a Sallent


Imatge de la jornada | CNM

 

LLIGA CATALANA DE NATACIÓ
2a. JORNADA BENJAMÍ I 3a. ALEVÍ

 




Redacció | 21/11/2021  10:00

Nedadors i nedadores de CN Castellet, CN Manresa, CE Berga Resort i CN Sallent, es van trobar a les instal·lacions del CN Sallent per a celebrar la segona jornada de la Lliga Catalana de natació de categoria benjamí i tercera de la aleví. Els bons resultats dels nedadors i nedadores dels clubs, des dels 8 anys als 13 anys, fa pensar en un esdevenir amb el retorn a la primera fila de la natació de la Catalunya Central.

Fem., 100m Esquena 8 – 10 Anys
1. Rodríguez Gonzalez, Leire12 C.N. Sallent 1:32.96
2. Cortina Lopez, Janna 13 C.N. Sallent 1:45.81
3. Vallés Prat, Laia 12 C.N. Castellet 1:45.88
4. Nogueras Ventura, Aura 13 C.N. Manresa 1:46.57

Masc., 100m Esquena 9 – 11 Anys
1. Gálvez Estupinya, Guillem 11 C.N. Manresa 1:35.11
2. Baucells Castella, Bernat12 C.N. Sallent 1:36.54
3. Yerro De Las Heras, Martí 11 C.N. Manresa 1:43.21
4. Tamayo Gómez, Marc 12 C.N. Castellet 1:44.35 99
5. Zumaquero Molins, Arnau 11 C.N. Manresa 1:47.62

Fem., 200m Estils 10 – 12 Anys
1. Garcia Junyent, Laia 10 C.N. Sallent 2:48.57
2. Lopez Pérez, Júlia 10 C.N. Castellet 3:15.23
3. Serracanta Ventura, A. 10 C.N. Manresa 3:22.86
4. Llorente Gonzalez, Carla 10 C.N. Castellet 3:23.05
5. Puigdellivol Martínez, A. 11 C.N. Manresa 3:27.61

Masc., 200m Estils 11 – 14 Anys
1. Salvans Fernàndez, Pol 08 C.N. Manresa 2:44.69
2. Llobet Ribes, Josep 08 C.N. Castellet 2:59.22
3. Barea Albisua, Marc 09 C.N. Manresa 3:01.03
4. Garcia-Rollan Gomariz, A. 08 C.N. Manresa 3:03.57
5. Vidal Moreno, Dídac 09 C.N. Manresa 3:05.84

Fem., 50m Papallona 8 – 9 Anys
1. Cortina Lopez, Janna 13 C.N. Sallent 56.46
2. Nogueras Ventura, Aura 13 C.N. Manresa 1:04.83
3. Lara Hidalgo, Julia 13 C.N. Manresa 1:13.48
4. Puigmal Blanco, Berta 13 C.N. Manresa 1:20.41

Fem., 100m Papallona 9 – 10 Anys
1. Rodríguez Gonzalez, Leire12 C.N. Sallent 1:49.26
2. Borrego Pecanins, Júlia 12 C.N. Castellet 1:52.27
3. Vallés Prat, Laia 12 C.N. Castellet 2:01.00
4. Jodar Mateo, Nit 12 C.N. Castellet 2:05.91
5. Badenes Estrada, Mariona 12 C.N. Castellet 2:06.93

Masc., 50m Papallona 9 – 10 Anys
1. Baucells Castella, Bernat 12 C.N. Sallent 48.25
2. Tamayo Gómez, Marc 12 C.N. Castellet 52.35
3. Pujol Puigoriol, Pere 12 C.N. Manresa 56.75
4. Martín Grima, Roc 12 C.N. Manresa 1:03.99
5. Herrera Fernández, Leo 12 C.N. Manresa 1:06.96

Masc., 100m Papallona 10 – 11 Anys
1. Gálvez Estupinya, Guillem 11 C.N. Manresa 1:45.78
2. Yerro De Las Heras, Martí 11 C.N. Manresa 1:50.92
3. Ruaix Montero, Roc 11 C.N. Manresa 1:51.00
4. Perramon Rexach, Joan 11 C.N. Manresa 2:15.28 44
5. Zumaquero Molins, Arnau 11 C.N. Manresa 2:24.55

Fem., 50m Papallona 10 – 12 Anys
1. Garcia Junyent, Laia 10 C.N. Sallent 34.70
2. Lopez Pérez, Júlia 10 C.N. Castellet 44.07
3. Llorente Gonzalez, Carla 10 C.N. Castellet 45.93
4. Rovira Ribera, Ona 11 C.N. Castellet 47.57
5. Martínez Trulls, Carlota 11 C.N. Castellet 47.59

Masc., 50m Papallona 11 – 14 Anys
1. Llobet Ribes, Josep 08 C.N. Castellet 35.92
2. Salvans Fernàndez, Pol 08 C.N. Manresa 37.45
3. Garcia-Rollan Gomariz, Alex 08 C.N. Manresa 39.70
4. Bilibov, Mihail 09 C.N. Manresa 39.70
5. Feng, Baihan 08 C.E. Berga Resort 40.58

Fem., 400m Lliure 10 – 12 Anys
1. Garcia Junyent, Laia 10 C.N. Sallent 5:30.18
2. Lopez Pérez, Júlia 10 C.N. Castellet 6:29.33
3. Llorente Gonzalez, Carla 10 C.N. Castellet 6:35.95
4. Serracanta Ventura, Arlet 10 C.N. Manresa 6:50.44
5. Puigdellivol Martínez, Alicia 11 C.N. Manresa 6:55.82

Masc., 400m Lliure 12 – 14 Anys
1. Salvans Fernàndez, Pol 08 C.N. Manresa 5:37.31
2. Vidal Moreno, Dídac 09 C.N. Manresa 5:41.84
3. Barea Albisua, Marc 09 C.N. Manresa 5:42.37
4. Bilibov, Mihail 09 C.N. Manresa 5:53.05
5. Llobet Ribes, Josep 08 C.N. Castellet 5:55.25

Masc., 200m Lliure 11 – 12 Anys
1. Venturós Torrebadella, Gil 10 C.E. Berga 2:58.30
2. Boiso Quirante, Angel 10 C.N. Sallent 2:59.99
3. Noguera Salles, Max 10 C.N. Manresa 3:06.68
4. Corominas Escorsell, X. 10 C.N. Castellet 3:19.47
5. Torres Silvestre, Pau10 C.N. Sallent 3:37.00

 




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies