L’equip de natació del CN Minorisa segueix millorant a la Lliga Catalana


Imatge d’arxiu | CN Minorisa

 

LLIGA CATALANA ABSOLUTA – 3a JORNADA

 




CN Minorisa | 10/2/2018  12:10

A la zona esportiva de Can Roses, a Rubí, en les piscines municipals que gestiona el CN Rubí es va celebrar la 3a jornada de la Lliga Catalana Absoluta i infantil de natació de la present temporada. A la pileta vallesana es van reunir 172 nedadors dels clubs següents: C N Santa Coloma de Gramenet, C N Europa, C N Rubí, C N Piera 2012 i C N Minorisa.

Els nedadors del CN Minorisa van tenir una bona actuació, d’acord amb el moment de la temporada en què es troben, essent els seus resultats oficiosos, en espera de la confirmació federativa els següents:

50 Braça Femení
Alba Rovira 37.71
Mariona Monferrer 38.70
Berta Martínez 38.70
Montserrat Gomariz 40.56
Àneu Ferrer 40.59
Rosa Herrera 41.59
Aroa Serracanta 42.91
Paula García-Rollan 45.98
Laia Mangues 45.98

50 Esquena Masculí
Gabriel Iwan 31.05
Guillem Montiel 31.76
Miquel Rosich 33.17
Oriol Montiel 44.60

50 Lliures Femení
Jana Torreblanca 28.75
María Gea 30.28
Jorgina Martínez 30.44
Alba Martínez 32.14
Núria Noguera 32.56
Xènia Custal 32.56
Victoria Didyk 33.11
Aïda Alsina 34.61
Laura Espinal 36.55
Margarita Banasik 37.75
Aika Call 38.28

50 Papallona Masculí
Èrik Ribes 28.57
Marc Barrera 28.97
Quim Gonzalvo 29.31
David Fernández 29.34
Dennis Cubillas 30.07
Adrià Herrador 31.13
Oriol Montiel 45.69

100 Esquena Femení
Àneu Ferrer 1.09.93
Silvia Merenguer 1.10.77
María Gea 1.10.78
Jorgina Martínez 1.13.31
Marta Riera 1.16.15
Xènia Custal 1.25.09

400 Lliures Masculí
Guillem Montiel 4.11.95
Adrià Ribera 4.29.84
Ignasi Baldellou 4.31.62
Gabriel iwan 4.40.81
Quim Gonzalvo 4.41.23
Carles Martínez 4.47.65

200 Papallona Femení
Berta Martínez 2.37.19
Jana Torreblanca 2.57.00
Aroa Serracanta 3.13.60
Laia Mangues 3.14.87
Victoria Didyk 3.26.78

200 Esquena Masculí
Èrik Ribes 2.15.66
Quim Gonzalvo 2.35.23
Miquel Rosich 2.35.58
Edgar Rosado 2.36.28

100 Papallona Masculí
Adrià Ribera 1.02.97
Marc Barrera 1.03.48
Adrià Herrador 1.10.22
Gabriel Iwan 1.12.65

100 Braça Femení
Mariona Monferrer 1.24.73
Alba Rovira 1.29.16

200 Braça Masculí
Èrik Ribes 2.45.53
Miquel Rosich 2.47.42
Carles Martínez 2.54.22
Abel Rosado 3.00.27
Gabriel Iwan 3.03.95

200 Estils Femení
Berta Martínez 2.34.59
Àneu Ferrer 2.34.59
Silvia Merenguer 2.38.14
Montserrat Gomariz 2.47.72

100 lliures Femení
Jana Torreblanca 1.02.20
Berta Martínez 1.05.52
Marta Riera 1.05.52
María Gea 1.05.84
Àneu Ferrer 1.07.72
Alba Martínez 1.07.91
Jorgina Martínez 1.09.16
Silvia Merenguer 1.10.10
Victoria Didyk 1.10.21
Rosa Herrera 1.11.20
Núria Noguera 1.11.89
Aïda Alsina 1.14.06
Aroa Serracanta 1.14.90
Laia Mangues 1.16.31
Paula García-Rollan 1.18.13
Margarita Banasik 1.18.15
Laura Espinal 1.20.79
Aika Call 1.27.76

200 Lliures Masculí
Guillem Montiel 2.00.21
Ignasi Baldellou 2.07.56
Dennis Cubillas 2.08.43
David Fernández 2.11.21
Quim Gonzalvo 2.12.64
Edgar Rosado 2.28.13
Abel Rosado 2.34.16
Oriol Montiel 2.57.19




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies