Notable millora dels nedadors més petits del CN Minorisa


Imatge de la prova | CNM

 

3a PROVA TÈCNICA PREBENJAMÍ, BENJAMÍ I ALEVÍ

 




Redacció | 28/03/2021  21:00

Aquest dissabte els nedadors més menuts del CN Minorisa van celebrar la 3a Jornada de les proves tècniques, una sèrie de tests que serviran per a classificar als nedadores pels Campionats de Catalunya. El que va ser més destacable, d’aquest dissabte matí, va ser la millora significativa des de la primera jornada fins a l’actual, la qual cosa reforça la tasca dels tècnics bagencs amb aquesta nova fornada prometedora. Els resultats van ser els següents:

200 lliures masc.
1. GALVEZ ESTUPINYA, Biel 07 2:18.92
2. VASCONCELOS GUIMARAES, O. 08 2:19.77
3. SALVANS FERNÁNDEZ, Pol 08 2:47.97
4. BAREA ALBISUA, Marc 09 2:53.47

200 lliures fem.
1. NIETO MOYA, Emma 09 2:53.87
2. ROGER JOVÉ, Meritxell 09 2:58.71
3. XING ZHANG, Xi 09 3:14.86
4. SERRACANTA VENTURA, A. 10 3:30.13

25m Papallona
1. NOGUERAS VENTURA, Aura 13 27.81
2. CAPARROS BLANCO, Ian 13 30.22
3. SERRACANTA VENTURA, Gil 13 34.81
4. OLLER TAIT, Tian 13 40.19

Masc., 50m Braça
1. GÁLVEZ ESTUPINYA, Guillem 11 51.28
2. RUAIX MONTERO, Roc 11 56.97
3. MARTÍN GRIMA, Roc 12 1:01.25
4. YERRO DE LAS HERAS, Martí 11 1:02.19
PELAEZ SALIM, Lyan 11 1:02.19

Fem., 50m Braça
1. SANCHEZ MARTÍNEZ, Raquel 11 1:20.64
2. PEREZ LORENZO, Gala 12 1:23.03

Masc., 100m Papallona
1. NOGUERA SALLES, Max 10 1:49.50
2. PRAT MARTIN, Marcel 10 1:59.50
3. PORTET TORRAS, Adrià 10 2:10.26

Fem., 100m Papallona
1. JARAMILLO MEZA, Yanay 11 2:17.60

Masc., 400m Estils
1. GALVEZ ESTUPINYA, Biel 07 5:45.96
2. VASCONCELOS GUIMARAES, Octavio08 5:47.90
3. SALVANS FERNÁNDEZ, Pol 08 6:37.33
4. BOHIGAS FORNELLS, Martí 08 7:32.63

Fem., 400m Estils
1. NIETO MOYA, Emma 09 7:02.06
2. XING ZHANG, Xi 09 7:05.92
3. ROGER JOVÉ, Meritxell 09 7:13.42

Masc., 200m Estils
1. BAREA ALBISUA, Marc 09 3:08.41
2. VIDAL MORENO, Dídac 09 3:14.98
3. BILIBOV, Mihail 09 3:15.48
4. CARRILLO PANADERO, G.09 3:28.39

Masc., 50m Lliures
1. MARTÍN GRIMA, Roc 12 48.26
2. PUJOL PUIGORIOL, Pere 12 48.32
3. CAPARROS BLANCO, Ian 13 55.56
4. LÓPEZ MORENO, Aran 12 56.21

Fem., 50m Lliures
1. NOGUERAS VENTURA, Aura 13 49.43
2. PEREZ LORENZO, Gala 12 1:11.89
3. RIUS BONVEHI, Gina 13 1:29.37

Masc., 100m Esquena
1. NOGUERA SALLES, Max 10 1:44.72

Fem., 100m esquena
1. JARAMILLO MEZA, Yanay 11 1:52.50
2. SANCHEZ MARTÍNEZ, Raquel 11 2:03.74

Masc., 200m Esquena
1. GALVEZ ESTUPINYA, Biel07 2:42.08
2. VASCONCELOS GUIMARAES, O. 08 2:53.54
3. SALVANS FERNÁNDEZ, Pol 08 3:10.58

Fem., 50m Braça
1. SANCHEZ MARTÍNEZ, Raquel 11 1:20.64
2. PEREZ LORENZO, Gala 12 1:23.03

Masc., 100m Papallona
1. NOGUERA SALLES, Max 10 1:49.50
2. PRAT MARTIN, Marcel 10 1:59.50
3. PORTET TORRAS, Adrià 10 2:10.26

Fem., 100m Papallona
1. JARAMILLO MEZA, Yanay 11 2:17.60

Masc., 400m Estils
1. GALVEZ ESTUPINYA, Biel 07 5:45.96
2. VASCONCELOS GUIMARAES, Octavio08 5:47.90
3. SALVANS FERNÁNDEZ, Pol 08 6:37.33
4. BOHIGAS FORNELLS, Martí 08 7:32.63

Fem., 400m Estils
1. NIETO MOYA, Emma 09 7:02.06
2. XING ZHANG, Xi 09 7:05.92
3. ROGER JOVÉ, Meritxell 09 7:13.42
4. BAREA ALBISUA, Marc 09 3:17.44

Fem., 200m esquena
1. NIETO MOYA, Emma 09 3:16.18
2. XING ZHANG, Xi 09 3:16.86
3. ROGER JOVÉ, Meritxell 09 3:30.70
4. SERRACANTA VENTURA, A. 10 3:44.15

 




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies