Bons resultats dels nedadors del CN Manresa en una concorreguda final de relleus


Imatge dels participants del club manresà | CN Manresa

 

FINAL DE RELLEUS AL CN REUS PLOMS

 




Redacció | 01/07/2023  11:50

El CN Manresa va estar present en la final de relleus de les categories benjamina i prebenjamina celebrats a Reus, a les instal·lacions del CN Reus Ploms que han quedat petites davant la gran participació, 54 clubs i 1110 nedadors/es d’arreu del principat, més del que és habitual en aquestes edats, la presència dels pares, avis, germans, etc.

Els resultats dels nedadors del CN Manresa van ésser prou positius, amb un quart lloc i varis diplomes, és a dir, classificats entre els vuit primers. Amb aquesta competició als més menuts només els queda la final del Trofeu Bages per a tancar el calendari oficial de la temporada.

4 X 50m Lliure Prebenjamina Conjunta
25. C.N. Manresa 1 3:24.77
Calsina Santamaria, Aleix 14 48.50 Carrillo Panadero, Aleix 14 48.43
Perez Cañete, Yerai 14 54.64 Alcobet Pons, Marc 14 53.20

44. C.N. Manresa 2 4:09.24
Serra Martinez, Celdoni 15 59.21 Rial Haro, Roger 15 1:05.52
Hernandez Montoro, Ian 14 56.22 Sena Jove, Biel 15 1:08.29

4 X 50m Estils Prebenjamina Conjunta
8. C.N. Manresa 1 3:26.97
Lopez, Ibai 15 50.60 Lanaspa, Eric 14 49.16
Lopez Juarros, Pol 14 1:00.50 Estrada Caellas, Oriol 14 46.71

4 X 50m Esquena Prebenjamina Conjunta
6. C.N. Manresa 1 3:40.24
Lanaspa, Eric 14 51.42 Lopez Juarros, Pol 14 1:04.74
Estrada Caellas, Oriol 14 51.97 Lopez, Ibai 15 52.11

Masc., 4 X 50m Lliure Benjamina 1 Masculí
20. C.N. Manresa 1 2:58.02
Perez Fernandez, Joel 13 43.01 Almenara Huertas, Hector 13
Rius Bonvehi, Arnau 13 Serra Castel-Lano, Jan 13 45.68

Mixte, 4 X 50 Estils Alternatius Benjamina 1 Mixt
10. C.N. Manresa 1 3:05.73
Serracanta Ventura, Gil 13 45.50 Font Negro, Laura 14 54.94
Torras Serra, Arlet 14 47.26 Caparros Blanco, Ian 13 38.03

Masc., 4 X 50m Estils Benjamina 1 Masculí
10. C.N. Manresa 1 3:07.61
Almenara Huertas, Hector 13 45.97 Caparros Blanco, Ian 13 50.58
Serracanta Ventura, Gil 13 51.18 Perez Fernandez, Joel 13 39.88

Mixte, 4 X 50 Estils Simultanis Benjamina 2 Mixte
4. C.N. Manresa 1 3:01.84
Pujol Puigoriol, Pere 12 40.86 Nogueras Ventura, Aura 13 44.59
Puigmal Blanco, Berta 13 49.31 Martín Grima, Roc 12 47.08
16. C.N. Manresa 2 C.N. Manresa 3:19.88

Hontecillas Serracanta, Xavi12 42.06 Sena Jove, Elna 13 56.61
Rius Bonvehi, Gina 13 53.45 Sellart Farre, Eric 12 47.76

Masc., 4 X 50m Estils Benjamina Masculina
8. C.N. Manresa 1 2:51.66
López Moreno, Aran 12 47.49 Pujol Puigoriol, Pere 12 41.69
Martín Grima, Roc 12 46.79 Hontecillas Serracanta, Xavi12 35.69

Fem., 4 X 50m Estils Benjamina Femenina
15. C.N. Manresa 1 3:16.25
Nogueras Ventura, Aura 13 42.63 Sena Jove, Elna 13 58.51
Puigmal Blanco, Berta 13 50.05 Lara Hidalgo, Julia 13 45.06

Mixte, 4 X 50 Estils Alternatius, Benjamina 2 Mixte
20. C.N. Manresa 1 3:09.94
López Moreno, Aran 12 46.92 Rius Bonvehi, Gina 13 58.17
Lara Hidalgo, Julia 13 46.71 Soler López, Gerard 12 38.14




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies