Matí de natació a les Manel Estiarte amb l’organització del CN Manresa


Imatge de l’equip | CNM

 

6 JORNADA LLIGA INFANTIL CN MANRESA
TROFEU PRIMAVERA ABSOLUT

 




Redacció | 03/05/2022  17:20

Matí profitós a les piscines Manel Estiarte Duocastella, on els nedadors del CN Sallent, CN Badia, CN Rubí, CN Santa Perpètua, CN Pinetons de Cardedeu i el CN Manresa com a organitzador, varen aconseguir una bona quantitat de millors maques personals , així com a mínimes pels campionats estatals propers.

Fem., 50m Esquena Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 31.54
2. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 33.16
3. Rodríguez González, Iris 08 C.N. Sallent 34.52
4. Polo Lopez, Marian 00 C.N. Badia 36.10
5. Megias Fornell, Laia 06 C.N. Rubí 37.23
Masc., 50m Braça Open
1. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 31.14
2. Royo Miguel, Axel 03 C.N. Rubí 35.03
3. Monne Parera, Jan 06 C.N. Manresa 36.88
4. Garcia-Rollan Gomariz, Daniel 06 C.N. Manresa 38.14
5. Kerr Bozzo, Isaac Aleix 06 C.N. Manresa 40.08
Fem., 50m Papallona Open
1. Romera Aznar, Gemma 08 C.N. Sallent 31.26
2. Polo Lopez, Marian 00 C.N. Badia 32.26
2. Gomáriz González, Montserrat 70 C.N. Manresa 32.26
4. Sánchez Vallespí, Maria 07 C.N. Manresa 32.48
5. Egea Ortega, Maria Josep 05 C.N. Manresa 32.59
Masc., 50m Lliures Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 24.99
2. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 26.03
3. Kolchenko Vasiliev, Saveliy 06 C.N. Manresa 26.33
4. Gálvez Estupinya, Biel 07 C.N. Manresa 26.50
5. Peña Granero, Pol 07 C.N. Pinetons Cardedeu 26.56
Masc., 100m Esquena Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 1:01.18
2. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 1:03.15
3. Gálvez Estupinya, Biel 07 C.N. Manresa 1:05.25
4. Nomdedeu López, Jordi 04 C.N. Santa Perpètua 1:06.04
5. Kolchenko Vasiliev, Saveliy06 C.N. Manresa 1:08.31
Fem., 200m Esquena Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 2:27.04
2. Romera Aznar, Gemma08 C.N. Sallent 2:27.14
3. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 2:33.07
4. Egea Ortega, Maria Josep05 C.N. Manresa 2:33.88
5. Rodríguez González, Iris 08 C.N. Sallent 2:41.82
Masc., 200m Papallona Open
1. Montiel Moreno, Guillem99 C.N. Manresa 2:15.34
2. Fernandez Lopez, Jose99 C.N. Santa Perpètua 2:29.88
Fem., 100m Papallona Open
1. Gomáriz González, Montserrat 70 C.N. Manresa 1:11.87
2. Roger Jové, Queralt 05 C.N. Manresa 1:14.97
3. Trías Colell, Ariadna 07 C.N. Sallent 1:15.42
4. Sánchez Vallespí, Maria 07 C.N. Manresa 1:15.66
5. Budios Martin, Lidia 04 C.N. Santa Perpètua 1:16.63
Masc., 100m Braça Open
1. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 1:08.79
2. Royo Miguel, Axel 03 C.N. Rubí 1:15.69
3. Ramos Ortega, Pol 09 C.N. Rubí 1:17.81
4. Martín Muñoz, Aitor 09 C.N. Badia 1:20.45
5. Coderch Rodríguez, Pol 05 C.N. Pinetons Cardedeu 1:23.65
Fem., 200m Braça Open
1. Roger Jové, Queralt 05 C.N. Manresa 2:57.11
2. Torres Soley, Laia 01 C.N. Santa Perpètua 3:02.12
3. Roger Jové, Meritxell 09 C.N. Manresa 3:19.10
4. Pérez Ruiz, Ona 08 C.N. Badia 3:22.49
5. Alarcón Pérez, Alba 01 C.N. Rubí 3:36.61
Fem., 200m Lliures Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 2:16.80
2. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 2:17.69
3. Romera Aznar, Gemma08 C.N. Sallent 2:18.14
4. Trías Colell, Ariadna 07 C.N. Sallent 2:24.31
5. Sánchez Vallespí, Maria07 C.N. Manresa 2:24.58
5. Budios Martin, Lidia 04 C.N. Santa Perpètua 2:24.58
Masc., 100m Lliures Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 55.54
2. Montiel Moreno, Guillem 99 C.N. Manresa 56.35
3. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 57.35
4. Gálvez Estupinya, Biel 07 C.N. Manresa 57.76
5. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 58.30
Masc., 50m Esquena Open
1. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 29.31
2. Gálvez Estupinya, Biel 07 C.N. Manresa 30.21
3. Kolchenko Vasiliev, Saveliy 06 C.N. Manresa 30.90
4. Riera Flores, Pol 06 C.N. Manresa 31.61
5. Aguilar Muset, Aleix 04 C.N. Rubí 37.21
Fem., 50m Braça Open
1. Egea Ortega, Maria Josep 05 C.N. Manresa 35.89
2. Trías Colell, Ariadna 07 C.N. Sallent 39.75
3. García Junyent, Laia 10 C.N. Sallent 40.11
4. Monferrer Huguet, Laia 05 C.N. Manresa 42.74
5. Roger Jové, Meritxell 09 C.N. Manresa 44.20
Masc., 50m Papallona Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 26.66
2. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 27.46
3. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 29.49
4. Verdú Sánchez, Iago 06 C.N. Rubí 30.90
5. Royo Miguel, Axel 03 C.N. Rubí 31.76
Fem., 50m Lliures Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 28.41
2. Romera Aznar, Gemma 08 C.N. Sallent 28.88
3. Budios Martin, Lidia 04 C.N. Santa Perpètua 29.19
4. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 29.52
Sanchez Vallespí, Maria 07 C.N. Manresa 29.52
Fem., 100m Esquena Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 1:07.43
2. Romera Aznar, Gemma 08 C.N. Sallent 1:08.29
3. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 1:10.57
4. Sánchez Aymerich, Julia 07 C.N. Manresa 1:10.90
5. Rodríguez González, Iris 08 C.N. Sallent 1:13.82
5. Budios Martin, Julia 07 C.N. Santa Perpètua 1:13.82
Masc., 200m Esquena Open
1. Riera Flores, Pol 06 C.N. Manresa 2:30.79
2. Fernández López, Jose99 C.N. Santa Perpètua 2:38.01
3. León Argemí, Gabriel 07 C.N. Manresa 3:30.11
Masc., 100m Papallona Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 1:00.78
2. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 1:02.62
3. Ramos Ortega, Héctor 06 C.N. Rubí 1:03.69
4. Gálvez Estupinya, Biel 07 C.N. Manresa 1:06.60
5. Nomdedeu López, Jordi 04 C.N. Santa Perpètua 1:09.01
Fem., 100m Braça Open
1. Sánchez Vallespí, Maria 07 C.N. Manresa 1:24.78
2. García Junyent, Ivet 05 C.N. Sallent 1:26.78
3. Trías Colell, Ariadna 07 C.N. Sallent 1:28.13
4. Budios Martin, Julia 07 C.N. Santa Perpètua 1:29.75
5. Aguila Montero, Maria 07 C.N. Santa Perpètua 1:30.06
Fem., 400m Estils Open
1. Roger Jové, Queralt 05 C.N. Manresa 5:26.13
2. Romera Aznar, Gemma 08 C.N. Sallent 5:29.46
3. Egea Ortega, Maria Josep 05 C.N. Manresa 5:29.86
4. Polo Lopez, Marian 00 C.N. Badia 5:41.00
5. Casatejada Vadillo, Tania 00 C.N. Santa Perpètua 5:45.69
Masc., 200m Lliures Open
1. De Arco Nieto, Eric 04 C.N. Manresa 2:05.14
2. Toribio Duran, Pau 05 C.N. Sallent 2:06.17
3. Gálvez Estupinya, Biel07 C.N. Manresa 2:06.99
4. Barragán Ortiz, Adrià 05 C.N. Badia 2:17.97
5. Kolchenko Vasiliev, S.06 C.N. Manresa 2:18.03
Fem., 100m Lliures Open
1. Campano Serra, Aina 06 C.N. Sallent 1:02.31
2. Salvans Fernández, Anna 05 C.N. Manresa 1:03.66
3. Rodríguez González, Iris 08 C.N. Sallent 1:05.25
4. Budios Martin, Lidia 04 C.N. Santa Perpètua 1:05.30
5. Egea Ortega, Maria Josep 05 C.N. Manresa 1:06.74

 




Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies